Merhabalar, benim adım Melek. Yaşım 27 ve Aydın’da oturuyorum. Öğretmenin ve Aydın’ın küçük bir köyünde öğretmenlik yapıyorum. Bu köyde birbirinden değişik maceram oldu ve ben sizlere burada köydeki kız arkadaşımla yaptığımız lezbiyen seksi anlatacağım. Köyden arkadaşım olan Selin ile birlikte seks yaptık. Birbirimizi deliler gibi becerdik ve boşalttık.
Aydın’a bağlı küçük bir köyde sınıf öğretmenliği yapıyorum ve mesleğime daha yeni başladım. Daha önce erkeklerden aldığım yara nedeniyle artık onlara güvenim kalmadı ve ben de kadınlar ile kızlarla ilgilenmeye başladım. Hemcinslerime olan ilgim zaten oldum olası vardı ancak tam anlamıyla yeni yeni ortaya çıkıyordu. Bu sırada Selin ile tanıştık ve çok iyi arkadaş olduk. Her akşam birbirimize çaya gidiyor ve çok farklı şeyler yapıyoruz. Anlatacağım lezbiyen seks hikayesi yine böyle bir akşamda gerçekleşti.
Selin ve ben her akşam birlikte bir şeyler yapıyorduk ancak hafta içleri bu toplanmalar daha kısa sürüyordu. Sabah erkenden okulda olmam gerektiği için onunla çok fazla vakit geçiremiyorduk. Bu nedenden dolayı Selin sürekli olarak hafta sonlarını fırsat kolluyordu ve birlikte olabilmek için bir şeyler yapıyordu. Harika vakit geçiriyorduk ve birbirimize çok iyi geliyorduk. Nihayet hafta sonu gelmişti ve birlikte bir şeyler yapacaktık. Artık çok eğlenceli vakitler geçirebilirdik ve birbirimizin dertlerini dinleyebilirdik. Bu hoşumuza gidiyordu ve önce evde biraz temizlik yapmaya karar verdik. Evi toparladıktan sonra dışarıya çıktık ve Aydın’a gittik. Aydın’da bir kafede oturduk ve kahve içtik. Daha sonra buradan alışverişe gidip kendimize bir şeyler aldık. Buradan da bir restorana gittik ve karnımızı doyurduk. Oradan sinemaya gidip bir film izledik ve çıkışta evimize geldik. Evde dizi izleyecektik ve bunun için birkaç parça yiyecek atıştırmalık almıştık. Onları hazırlayıp yemeye başladık ve dizimiz son derece heyecanlı gidiyordu. Dizi ara verdiğinde birbirimize başımızdan geçen olayları anlatıyor ve daha iyi tanıma fırsatı yakalıyorduk. O sırada Selin, erkeklerden hoşlanmadığını ve hepsinden nefret ettiğini söyledi. Bunun üzerine ben de aynı fikirde olduğumu söyledim. Bunu duyunca gözlerinin içi parlamıştı ve farklı hissetmiştim. O sırada bir heyecan kapladı içimi ve dudaklarına sarıldım. Dudaklarını öptüm ve yalamaya başladım. O da bana aynı karşılığı verdi. Diliyle dişlerime değiyordu ve farklı hissediyordum. Harika bir duygu olduğunu söyleyebilirim. Daha sonra o tişörtünü çıkardı ve büyük göğüslerini çıplak bıraktı. Bu hali benim zevke gelmeme yetti bile. Onun memelerine doğru eğildim ve yalamaya başladım. Ben yaladıkça o daha da zevk alıyordu. Harika hissettiğini söyleyebilirim. Daha sonra o da ellerini benim memelerime attı ve mıncıklamaya başladı. Bu birkaç dakika boyunu bu şekilde sürdü. En sonunda ayağa kalktım ve benimle gelmesini söyledim. Yatak odama götürdüm onu ve pantolonunu indirdim. Amını dil darbelerimle yalıyor ve arada ısırıyordum. Isırıklarım onu çıldırtıyordu ve çığlık atıyordu. Onun çığlıkları beni kendimden geçiriyordu. Daha hızlı bir şekilde dilimle amını yalıyordum. Zevk suyunun geldiğini fark ettim ve tadı gerçekten mayhoştu. Ancak güzel olduğunu söyleyebilirim. Daha sonra o da benim amımı yalamaya başladı. Dili amımın kapakçıklarına giriyordu ve beni çok fazla azdırıyordu. Kendimden geçiyordum. Zevk suyumun onunki kadar geç geldiğini söyleyemem. Artık dayanamıyordum ve bağırıyordum. Çığlık ata ata kendimden geçtim. Bir süre sonra o da amımı yalamayı bıraktı ve ben bu sefer kontrolü elime alıp odamdaki dolabın çekmecesini açtım.
Çekmeceden bir dildo çıkardım ve amına sokmaya başladım. Çığlıklar atıyordu ve parmaklarımı da götünün deliğine sokmuştum. Bu onu kıvrandırıyordu ve durduğu yerde duramıyordu. Selin resmen zevkten bayılacak gibi olmuştu. Bana çok harika olduğumu, çok hızlı devam etmemi söylüyordu. Bu beni de kudurtuyordu. Dildoyu amına sokuyor ve ileri geri yapıyordum. Amından çıkardım ve bu sefer götüne soktum. Bu ona biraz acı verse de gözlerinin zevkten kapanmasına neden olmuştu. Zevkten çığlık bile atamıyordu. Ağlar gibi ses çıkarıyordu. Bir süre sonra boşaldı ve bu sefer onun bana aynı şeyi yapmasını istedim. Eline dildoyu aldı ve amıma sokup çıkarmaya başladı. Amımda çok büyük zevk yaratan dildo, onun ellerinde daha da zevk veriyordu. Parmakları götümde geziyordu ve beni bağırtıyordu. Evimde ses yalıtımı olmasa kesinlikle seslerimizin duyulacağını biliyordum. O hızlı hızlı amıma sokup çıkarıyordu ve o esnada ben de boşaldım. Harika zevk almıştık ve kendimizden geçmiştik. Şimdi arada sırada seks yapıyoruz ve harika anlar yaşıyoruz.

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*