Selam canlarım, benim ismim Mert. Yaşım 37 ve İstanbul’da ikamet ediyorum. Oldukça bakımlı ve titiz biriyimdir. Kendime bakmasını ve özen göstermesini severim. Ayrıca en sevdiğim şeylerden biri de erkeklerin bana ilgi göstermesidir. Full aktif bir gayım ve bir ilişkim var. İstanbul benim en rahat olduğum şehir ve burada kimse bize karışmıyor. İnsanların biraz farklı baktığını biliyorum ancak kişisel olarak düşünceler hiçbir zaman birbirini tutmuyor. Sizlere erkek arkadaşımla aramda geçen seks maceramı anlatacağım. Okuduktan sonra yorumlarınızı bekliyorum.
Kendimi bildim bileli ince ruhlu, her şeyi düşünen, kimsenin kötülüğünü istemeyen biriyim. Sevgilimle de bu şekilde tanıştık. Bir gün kafede oturuyordum ve bilgisayarımdan bir şeyler yapıyordum. O sırada sevgilim Hakan yanımdaki masada bulunuyordu ve yere cüzdanı düşmüştü. Bunu kendisi fark etmemişti ve ben de ona bir iyilik yapmak için yere eğildim ve cüzdanını verdim. Kendisi son derece yakışıklı ve temiz biridir. Cüzdanınızı düşürdünüz dedikten sonra bana çok nezaket dolu bir şekilde teşekkür etti. Daha sonra ilerleyen dakikalarda yanıma gelerek özür dileyip muhabbet etmek istediğini söyledi. O zaman anladım ki o da benim gibiydi ve tercihlere saygılıydı. Hakan ile tanıştık ve muhabbet etmeye başladık. Kendisinin pasif olduğunu ve ilişkisinin bulunmadığını dile getirmişti. Bu durum beni sevindirmişti çünkü gerçekten ona ilgi duymuştum. Onunla harika zamanlar geçirebilirdik ve son derece eğlenceli anlar yaşayabilirdik. Kendisi benden 4 yaş küçüktü ve o da bana ilgi duyuyordu. Telefon numaramı aldı ve beni arayacağını söyledi. Daha sonra işine gitti ve ben de bulunduğum kafeden kalkıp evime gittim.
Hakan bir sonraki gün beni aradı ve buluşmak istediğini ancak benim evimde buluşacağını söylemişti. Ben de tamam gel diyerek adresimi verdim. Yarım saat sonra evimdeydi ve kapı çalıyordu. Açtığımda eli dolu bir şekilde gelmişti. Yanında bir sürü şey getirmişti. Beni ne kadar sevindirdiğini anlatamam. Hakan ile uzun bir sohbete başladık ve birbirimizden konuşuyorduk. Benden hoşlandığını ve birlikte olmak istediğini söylüyordu. Bu isteğine ben de sıcak bakıyordum ve olumlu karşıladım. Yanıma yaklaştı ve elimi tuttu. O an çok farklı duygular içerisine girmiştim. Kendimi çok harika hissetmiştim. Son derece mutluydum ve bu an bitmesin istiyordum. O sırada Hakan dudaklarımı öpmeye başladı. Dudağımdan öptüğü anda neredeyse kendimden geçiyordum. Öpüşüyorduk ve birbirimizin olacaktık. Onunla sonsuza kadar bağlanacaktık. Diliyle dilime adeta masaj yapıyordu ve elini o sırada sikime atmıştı. Yarağımı elliyordu ve onu istiyordu. Ben de bu isteğine cevap verecektim. Ayağa kalktım ve onu elinden tutarak yatak odama götürdüm. sex hikayeleri Yatağıma oturdu ve ben de pantolonumu çıkardım. Yarağımı çıkardıktan hemen sonra bana yaklaştı ve eliyle mastürbasyon yapmaya başladı. Sonra yarağımı ağzına alarak yalamaya, sakso çekmeye devam etti. Çok güzel duygular beni kaplamıştı. Son derece müthiş hissediyordum ve azıyordum. Artık onu sikmek istiyordum ve pantolonunu çıkarmasını söyledim. Tişörtünü ve pantolonunu çıkarıp yatağa uzandı. Ben de arkasını döndürerek yarağımı götüne soktum. Soktuğum anda Hakan’dan bir inleme sesi duydum. Bundan çok fazla zevk alıyor gibi duruyordu. Hakan altımda inim inim inliyordu. Onu daha da kıvrandırmak ve aldığım zevki artırmak için daha sert sikiyordum. Ben tempomu hızlandırdıkça o daha da çok bağırıyordu. Yarağım götünün içinde çok hızlı bir şekilde gidip geliyordu. Yarağım götünde gerildikçe son derece mutlu oluyordum. Bu beni daha da azdırıyordu. Daha sonra sikimi götünden çıkardım ve ağzına soktum. Bu sefer ağzını sikmeye başladım. O kadar güzel sakso çekiyordu ki, daha önce bana hiç böyle sakso çekilmemişti. 3 dakikadan az bir süre ağzını sikmeye devam ettim ve onu ayağa kaldırarak domalttım. Tekrardan yarağımı soktum ve sikmeye başladım. En başta yavaş yavaş sikiyordum ve sonradan hızımı artırıyordum. Sikme hızım giderek arttı ve aynı orantıda Hakan’ın inlemesi de arttı. Altımda resmen dans ediyordu ve kendini bana sunuyordu. Ona olan ilgim daha da artmıştı. Biraz daha götünü sikmeye devam ettim ve yarağımı, boşalacağımı anladığım için götünden çıkarıp ağzına verdim. 1 dakika geçmeden üzerine boşaldım. Daha sonra birlikte yatakta bir süre durduk ve yine birlikte duş aldık. Hakan ile ilişkimiz şu an halen devam ediyor.

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*