Abla seks hikayesi, yaşayan kardeşin bu geceye ait abla hikayesi okuyanları zevke getiriyor. Abla seks hikayeleri sayfasının resimli ve gerçek öyküsü.

Abla seks hikayesi, Ne ilginçti ki abartılı bir yemek takımı vardı (kenarı gümüş varaklı beyaz kare tabaklar), böylelikle masayı kurmak kolay oldu ancak çatal kaşık takımı yoktu ve ben de benimkilerin çoğunu getirmemişim. Abla geldiğinde aceleyle koşup havuçları bir ekmek bıçağıyla karıştırdım ve tavuğun sertliğini kontrol etmek için de bir Çin yemeği çubuğu kullandım.

Abla hikayesi, fesat fesat kıkırdadı ve tezgahın üzerindeki tabaktan bir zeytin aşırdı. Çekirdeği çıkarılmış, abla rujlu dudaklarının nemli boşluğunda kayboldu. Pazar günleri herkesin en yakın dostlarının yanında nasıl da rahat pantolonlar giyip kirli bir atkuyruğuyla dolaştığını bilirsiniz, öyle değil mi? Ablam öyle yapmaz.

Abla seks, içten içe gelmemiş olmasına sevinerek, “Abla de gelebilirdi,” dedim. Kendi evinin dışında hep huzursuzdu. Etrafı inceleyerek sinsi sinsi dolaşır ve kusur bulurdu. Böyle düşünmemin sebebi ablam ile ilgili bir sıkıntı olması değildi ve açıkçası ablam ile çok da uyumluydular. Sadece o Abla seks hikayesi bana uygun olmayan taraflarına uyum sağlayan biriydi. Abla hikayesi diğerinde ne bulduğunu anlamak için onun hayatındaki ortak rolümüzü mülayim bir şaşkınlıkla araştırmaktayız.

“Bu aralar çok huysuz. İş yükü altında eziliyor. Bütün gününü çalışma odasında geçiriyor ya da her yere telefonu kulağına yapıştırıp gidiyor. Onu bahçenin aşağısında çim biçmekle meşgul olduğu sırada biriyle konuşmaya çalışırken gördüm. Durdurmasaydım biçilmiş çimlerin arasında kopuk ayak parmağı aramak zorunda kalacaktık.”

Abla seks hikayeleri, bazen acaba hiç yavaşlayacak mıyız, diye düşünüyorum. Büyük evimiz, arabalarımız, tatillerimiz var. Abla programı ve sipariş edilen iki kişilik yemeği dışında bir paylaşımımız yok. Ben ağırdan almaya hazırım.

Seks Hikayeleri, “Hayır, hayır. Şey. İyi gibiydi. Biraz alışagelmiştir. Genellikle abla çocuklarla dışarıda takılıp döndüğünde bir daha içmeyeceğine söz verdiği sigaraların kokusu üstüne sinmiş vaziyette yatağa girerdi ve ‘Sevişmek konusunda hemfikir miyiz?’ diye fısıldardı. Ben de ‘Hemfikir demen gerekir,’ derdim tabii.”

Abla hikayesi, ile tanıştığımdan beri onu ne kadar kıskandığım nadiren aklıma gelmişti. Kıskanmadığım için değil fakat kafa yormaya başlarsam duramazdım. Ya hediyeli krater paketlerinden çıkan şu sihirli balıklar gibi kendi kendime kıvrılıp dururdum ya da asit yağmuru sağanağı altında kalan kireç taşı gibi taşınırdım. Yine de daha iyi bir espri anlayışına sahip olmaması kötüydü çünkü Ben hep esprilere gülerdi. Abla oğlunun bozukluğu olabileceğini anlatırken Abla, “Bana biraz satabilir mi acaba? Sokak piyasası fiyatına?” deyince Ben ile ikimiz gülmekten çatlamıştı, Abla ise güzel burnunu şöyle bir titremekle yetinmişti. Kanımca Ben güzel burun kadar espri anlayışına da önem vermeliydi.

Abla seks hikayesi, herkes umduğumun aksine birer kadeh şarap daha almak zorunda kalsa da öğle yemeği nihayet hazırdı, hatta yenilebilir hale gelmişti ve servis tabaklarım tezgahın üzerine koyunca Ablamın küçücük masasına hep birlikte sığabildi.

Abla hikayesi, ev sahibimizin güney çete lideri olduğuna dair ilk işaret öğrenci evimizdeki şahıs üstüne kayıtlı ön ödemeli telefon değildi. Ablama müstakil malikanemsilerinin ilanında evin üç yatak odalı olduğu belirtilmişti; bir yıl uygulama stajı yapacak olan bizimle değildi.

Abla seks, evi gezdikten sonra alt kattaki bir kapının koluna uzanarak, “Burada ne var?” diye sordu Ablam. Ev sahibi sanki yeni bir gelin ablamın şatosuna girmeye yelleniyormuş gibi tedirgindi. “Orası odası,” dedi her anlaşmada bir abla adı geçiyormuş gibi. “Burada kalıyor. Kira bedelinin o kadar düşük olmasının sebebi bu.”

Abla seks hikayesi, üçümüz birbirimize baktık. Kira o kadar da az değildi. “Abla.” Ev sahibi kapıyı hafifçe tıklattı. Ablamı göründü; hantal, yağlı bir tipti. Homurdanarak selam verdi. Astrofizik dalında yüksek lisans yapıyordu ve bu, pencerenin Önünde neden bir teleskop bulunduğunu açıklıyordu.

Abla hikayeleri, İzin isteyip derhal oradan ayrıldık ve en yakındaki kafede sütlü espressolarımızı yudumlarken yalnızlığı seven kalıcı bir misafirin bulunduğu bir eve taşınmamızın mümkün olmadığı konusunda hemfikir olduk. Ardından biraz daha kahve ve havuçlu kek soyleyip odaların ne kadar geniş olduğunu, rutubet kokulu kaç terası kullanmak zorunda kalacağımızı ve biraz geniş açıdan bakıp burnumuzu tıkadığımız takdirde Ablam o kadar da katlanılmaz görünmediğini tartışmaya başladık. Ev sahibini yeniden aradık ve evi tutacağımızı söyledik.

Abla seks hikayesi, Neyse ki abla son derece gececi bir tip olduğu ve çoğu hafta sonunu abla ailesiyle birlikte geçirdiği anlaşıldı. Şu abla yaşadığı yer… Başka sorum yok sayın ablam.

Taşındıktan sonraki ilk sosyal etkinliğimizin düzenlendiği gece abla seks hikayesi yoktu; üniversite derneğince düzenlenen bir Cadılar Bayramı partisi… Bir mide virüsü yüzünden günü saat başı kusarak geçirip banyoda temizlik rotamıza dahil olmayan köşelerin tamamını yakından inceleme fırsatı bulmuştum. Bu hale içki içerek gelmediğim için çok kederliydim ve virüs yüzünden içmeye de teşebbüs edemeyecek gibiydim.

Kapıyı açtım. Ben montunu burnuna kadar kapatmıştı. Konuşabilmek için yakasını hızla çene hizasına indirdi. “Nasılsın bakalım?” Ona yol vermek için nazikçe kenara çekilip, “Olağanüstü derecede keyifliyim,” dedim ve abla seks hikayesi son buldu.

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*